Ziyaretçi Yönetim Sistemini Çözerken Nelere Dikkat Etmem Gerekir?

Ziyaretçi Yönetim Sistemini Çözerken Nelere Dikkat Etmem Gerekir?

Kuruluşunuz için bir ziyaretçi yönetim sistemi edinmeye karar verdiyseniz ve KVKK kutusunu işaretlemek ve ziyaretçi oturum açma işlemini basitleştirmek istiyorsunuz, doğru yolda gidiyorsunuz demektir. Bununla birlikte, sizin için en iyi ziyaretçi yönetim sistemini seçerken, kuruluşların doğru sistemi seçerken sık sık yaptıkları hataların bazılarına kurban gitmeyin. Aşağıda, kaçınılması gereken birkaç hatayı ve sizin için en iyi ziyaretçi yönetimi yazılımına yatırım yapma yolculuğunuzda size yardımcı olacak çözümleri paylaştık.

Birine ihtiyacınız olmadığını düşünmek

İlk önce, en yaygın olanı yoldan çıkaralım. Ziyaretçi yönetim sistemi alanında sunulanlara bir göz attınız ve “birine ihtiyacınız yok” kararını verdiniz. Karşılaştığınız durum buysa, aşağıdaki üç nokta kuruluşunuz için ne kadar değerlidir?

  • Genel Veri Koruma Yönetmeliği'ne (KVKK) uyma
  • Ziyaretçiler üzerinde harika bir izlenim bırakmak
  • Verimliliği artırma

Her üç nokta da kuruluşunuzun değer vermesi gereken şeyler konusunda oldukça yüksek değerde ise dijital ziyaretçi karşılama çözümü size yardımcı olabilir.

Aşırı karmaşık

Aşırı karmaşıklaştırma. Bir ziyaretçi yönetim sisteminden kuruluşunuzun neye ihtiyacı olduğunu düşünün. Sadece kuruluşunuzun kullanabileceği (özel çözümler) veya anlaşılması çok karmaşık olabilecek özelliklere sahip karmaşık sistemleri tercih etmeyin. Ziyaretçi yönetim yazılımının amacı ziyaretçi karşılama ve kayıt sürecini basitleştirmektir; çok karmaşık bir şey seçmek, hayatınızı daha da zorlaştırabilecek bir sürü ekstra desteğe ihtiyaç duyabileceksiniz.

Basit ve akıllı çözümler sizi ileri götürecektir. Bu mottoyu benimseyen, özelliklerini mümkün olduğunca kullanıcı dostu hale getirmeye odaklanan bir çözüm bulun.

Gizli maliyetleri farket

Beğendiğiniz bir ziyaretçi oturum açma çözümü buldunuz ve aboneliğin fiyatı bütçeniz dahilinde. Ama gerçekten öyle mi? Size söylenmeyen herhangi bir gizli ücret olup olmadığını araştırdınız mı?

Dikkat edilmesi gereken gizli ücretlerden bazıları şunlardır:

  • Uygulama ücretleri
  • Ekstra destek ücretleri
  • Ekstra donanım veya özellik ücretleri

Kuruluşunuz için en iyi ziyaretçi yönetim sistemini seçerken, bu gizli ücretleri araştırmayarak hata yapmayın. Fiyatlandırmalarında tamamen şeffaf bir şirket bulun, temel ihtiyacınızın dışında ek özellikler için ekstra ödeme yapmadan ve gereksiz donanım için ücret ödemeden, sadece hizmet için bir yıllık abonelik yapın.

Gelecek hakkında düşünmemek

Bulduğunuz bir sistem şu anda kuruluşunuz için harika olabilir, ancak önümüzdeki yıllarda size aynı hizmeti vermeye devam edebilecek mi? Daha fazla özellik gerektiğinde fiyat değişecek mi? Teknolojisi eskiyip yerine yeni bir şey almamız gerekecek mi? Sadece şimdiyi düşünmeyin, gelecek için de plan yapın. Müşterilerinin tam olarak neye ihtiyaç duyduğunu dinleyen ve yeni özellikler geliştirmenin yanı sıra özellikleri geliştirerek ziyaretçi yönetim çözümünü her zaman geliştiren bir şirket bulun.

Gir-in app, yaptığımız her şeyin merkezinde yer alır. Amacımız, ziyaretçi yönetimi uygulamasını basit, şeffaf fiyatlandırma ile kullanımı basit hale getirmektir. Tüm özelliklerimiz gerçekten kullanıcı dostudur, yıllık abone fiyatımız hiçbir gizli ücrete tabi değildir ve uygulamayı yıllık aboneliğinize dahil olan gelişmiş ve yepyeni özelliklerle sürekli olarak geliştiriyoruz. Buradan tıklayarak 15 günlük ücretsiz denemeye başlayabilirsiniz. Daha fazla bilgi edinmek istiyorsanız bize e-posta gönderebilirsiniz, info@gir-in.com  yardım etmekten mutluluk duyarız!