Yeni : Bildirim Merkezi, Lokasyon Ayarları, Ziyaret Sebebi, Takım Üyesi Parola Değiştirme

Yepyeni özelliklerden oluşan koleksiyonumuzu sizlere sunmaktan çok mutluyuz. Ağustos ayı içerisinde geliştirdiğimiz yenikler aşağıdaki şekilde. Keyifle kullanmanı diliyoruz.

1. BİLDİRİM MERKEZİ

Gir-in üzerindeki servisleri kullanırken çeşitli bildirimler almak isteyebilirsin. Takımının günlük giriş çıkış hareketlerinin bildirim olarak alınması ile ilgili geliştirmeyi tamamladık. Bunun için yapman gereken sağ üstte yer alan menüden "Bildirimler" başlığına tıklamak.

Bildirim Merkezi

Yeni bir bildirim eklemek için aşağıdaki formu doldurman yeterli. Bildirimin gönderileceği kişiyi ve gönderileceği zamanı seçebilirsin. 

Bildirim Ekle

Seçtiğin kişiler, seçtiğin zamanda giriş çıkış hareketleri hakkında bilgilendirilecektir.

Bildirim merkezi ile amacımız uygulama üzerindeki tüm bildirimleri tek bir yapı altında toplamak ve dinamik bir hale getirmek. Bildirim merkezi üzerindeki geliştirmelerimiz ve yeniliklerimiz devam edecek...

2. LOKASYON AYARLARI

Lokasyon ile ilgili tüm menü başlıkları tek bir başlık altında toplandı. Böylece bir lokasyon ile ilgili her şeyi artık aşağıdaki başlık altında yapabilirsin.

Lokasyon ayarları içerisindeki "Lokasyon Düzenle", "Lokasyon Logları" ve Lokasyon Silme" gibi tüm başlıklar tek bir sayfa üzerinden erişilebilir hale getirildi.

Lokasyon Ayarları

3. ZİYARET SEBEBİ

Ziyaretçi servisi üzerinde bir ziyaretçi kaydı yapılırken, ziyaretçinin hangi amaç için geldiğini kayıt altına almak için "Ziyaret Nedeni" adında yeni bir alan eklendi. Bu alan sayesinde ziyaretçilerinin ne amaçla geldiklerini kayıt altına alabilirsin.

Ziyaret Ekle

4. TAKIM ÜYESİ PAROLA DEĞİŞTİRME

Sistem yöneticisi, takımı içerisindeki bir kişinin sisteme erişim parolasını değiştirmek isteyebilir veya bir nedenle (mail adresi olmayabilir, giriş bilgilerini kaybetmiş  vb.) takım içerisinden biri hesabına giriş yapamıyor olabilir.

Bu ihtiyacı gidermek için Takım sayfasında parolayı değiştir özelliği aktif hale getirildi.

Yepyeni özellikler üzerinde çalışmalara başladık, yakında yeniden karşınızda olacağız. 

Görüşmek üzere.