Yeni : Etkinlik Yönetimi ve Yetkilendirme

Yepyeni özelliklerden oluşan harika koleksiyonumuzu sizlere sunmaktan mutluluk duyuruyoruz. Gelelim bu ay sizler için geliştirdiğimiz yeniliklere:

Yeni Servis : Etkinlik Yönetimi

Size etkinlikler adında yepyeni bir servis daha hazırladık. Bu servis ile amacımız etkinliklerinizin giriş/çıkış ve katılımcı süreçlerini pürüzsüz bir şekilde çözmenizi sağlamak.

Etkinlik Yönetimi

Etkinliğinizin konumunu ekleyebilir, özelliklerini tanımlayabilirsiniz. Bu etkinlikte görev alacak çalışanlarınızı seçebilirsiniz. Böylece bu çalışanlar, gelen ziyaretçilerdeki davet kodlarını mobil uygulamadan okutarak giriş check-in işlemlerini gerçekleştirebilirler.

Etkinlik Oluştur

Etkinliklerine katılımcılarını kolaylıkla ekleyebilirsin. İster teker teker, ister çoklu şekilde ekleme yapılabilir.

Etkinlik Katılımcı Ekle

Her katılımcıya etkinlik ile ilgili bir davet mesajı gider. Katılımcı, kendisine gelen bu davet maili üzerinden etkinliği takvimine ekleyebilir, lokasyon ayarlarına erişebilir, etkinliğe katılabileceği kare koda erişebilir.

Etkinlik Daveti

Yetkilendirme Modülü

 Artık bir çalışanının hangi servisi kullanabileceğini ve hangi yetkilere sahip olabileceğini belirleyebilirsin. Yetkilendirme modülü üzerinden bir yetki grubu oluşturup, çalışanını bu gruba dahil etmek yeterli.

Yetkilendirme Modülü

Yetki modülü sayesinde hem web hem de mobil üzerinde sunmak istediğin hizmetleri kişiye göre özelleştirebilirsin.

Yepyeni özellikler üzerinde çalışıyoruz, yakında yeniden karşınızda olacağız. 

Görüşmek üzere.