Yeni : Firma Logosu, Kara Liste, Okuyucu, Bildirimler ve Ziyaretçi Kartı Yazdırma

Yepyeni özelliklerden oluşan koleksiyonumuzu sunmaktan çok mutluyuz. Temmuz ayı içerisinde geliştirdiğimiz yeni özellikler aşağıdaki şekilde. Keyifle kullanmanı diliyoruz.

1. Firma Logosu Ekleme

Artık uygulama üzerinden kendi firma/kurum logonu ekleyebilirsin. Gir-in logo ve markasını web ara yüz, mobil ara yüz ve e-mail bildirimlerinden kaldırabilirsin.

Firma Logosu Yükleme

Logonu ekleyebilmen için Profil sayfasındaki Firma Logosu alanından logonu uygulamaya yükleyebilirsin.

Firma Logo Yükleme

 

2. Kara Liste

Firma ya da kurumuna girmesini istemediğin kişileri lokasyona özel olarak tanılanmış kara listeye ekleyebilirsin. Böylece bu kişiler o lokasyona girmek istediklerinde kayıt ekranında gerekli bilgilendirme mesajları verilerek, veri girişi yapan sorumlu uyarılmaktadır.

Kara listeye ulaşmak için Lokasyon'daki "..." butonuna tıklaman yeterlidir.

Kara Liste Erişim

Kara listeye aşağıdaki bilgileri girerek bir kişiyi ekleyebilirsin.

Kara Liste Ekleme

 

3. Kare Kod Okuyucu Desteği

Gir-in uygulamasına artık bir kare kod okuyucu ekleyerek, çalışanlarının ya da ziyaretçilerinin kare kodlarını okutarak giriş/çıkış yapmasını sağlayabilirsin. Okuyucular sayesinde turnike ya da kapılar ile Gir-in entegre hale gelebilmektedir. Okucuyular, lokasyon bazlı çalışan donanımlardır.

Kare Kod Okuyucu Ekleme

Okuyucu eklemek için aşağıdaki sayfa üzerindeki bilgileri doğru şekilde girebilirsin. Eğer bir okuyucuya ihtiyacın varsa bizimle bu linkten iletişime geçebilirsin.

Karekod Okuyucu Ekleme

 

4. Bildirim Servisi ve Günlük Giriş/Çıkış Maili

Gir-in üzerinde Bildirim adında yeni bir modül geliştirdik. Amacımız, bildirimlerini kolayca yönetebileceğin bir alan oluşturmak. Zamanla uygulama üzerindeki bir çok bildirimi senin kontrolünüze sunacağız.

Uygulamaya giriş yaptıktan sonra profil fotona tıklayarak açılan menüden bildirimler sayfasına ulaşabilirsin.

Girin Bildirim Ayarları

Üstteki ekran görüntüsünde takım hareketleri mailinin kime, ne zaman ve hangi saatte gönderileceği ile ilgili güncellemeleri yapabilirsin. Böylece istediğin saatte takımının giriş/çıkış hareketleri e-mail olarak gönderilecektir.

 

Takım giriş-çıkış hareketleri ile kolayca durum bilgisi verebilmesi için Giriş-Çıkış modülü üzerinde bir geliştirme yaptık. Tek bakış ile takımdan kaç kişi içerde, kaç kişi dışarda görebilirsin.

Giriş Çıkış Bilgilendirme

 

5. Ziyaretçi Kartı Oluşturma

Yeni bir geliştirme ile; gelen ziyaretçilerine yaka kartını oluşturmanı sağlamak için yazdırma özelliğini aktif hale getirdik. Eğer istersen ziyaretçilerinin kartlarını kolaylıkla yazdırabilirsin.

Ziyaretçiyi ekledikten sonra üzerine tıklayarak açılan sayfada aşağıdaki gibi yazdırma işlemini yapabilirsin.

Ziyaretçi Kartı Yazdırma

Yepyeni özellikler üzerinde çalışmalara başladık, yakında yeniden karşınızda olacağız. 

Görüşmek üzere.