Yeni : Gelişmiş Destek Sistemi ve Tablet Uygulaması

Yepyeni özelliklerden oluşan harika koleksiyonumuzu sunmaktan mutluluk duyuruyoruz. Haziran ayı içerisinde geliştirdiğimiz yeni özelliklerimiz aşağıdaki şekilde. Görüşlerin olursa mutlulukla dinlemek isteriz.

GELİŞMİŞ DESTEK SİSTEMİ

Uygulamanın kullanımı ile ilgili harika bir destek sistemi hazırladık. 3 yeni yardım kanalı ile sana en iyi destek hizmetini sunmak için hazırız.

1. Destek Sayfası

Aradığın her türlü sorunun cevabını kolaylıkla gir-in.com destek sayfası üzerinden bulabilirsin. Destek sayfası üzerinde modül bazlı yardım kategorilerini inceleyebilir, ya da direk arama yapabilirsin.

Web Sitesi Destek

Destek sayfasına aşağıdaki linkten erişebilirsin.
https://gir-in.com/destek

2.YouTube Destek Kanalı

Uygulama üzerindeki modüllerin kullanımı ile ilgili videolar hazırladık. Böylece bir yerde takılırsan kolayca YouTube kanalımızdan videoları izleyerek nasıl ilerlemen gerektiğini öğrenebilirsin.

Gir-in Yotube Destek

Kanalımızı takip etmeyi unutma!
https://www.youtube.com/channel/UCPLOMAXfDZVXzAsf1LA7YaA/videos

3. Discord Destek Sunucusu

Gir-in ekibinden birinin desteğine mi ihtiyacın var? Yapman gereken Discord destek sunucumuza katılmak. Orada gerekli destekleri vermek ve sorularını yanıtlamak için hazır bekliyoruz.

Gir-in Discord Sunucusu

Discord sunucusuna katılabilmen için davet linki aşağıdaki gibi.
https://discord.gg/xdqzZ4yURc

SELF-SERVİS TABLET UYGULAMASI

Gir-in üzerindeki bir çok işlemi yapabilmek için self-servis bir kayıt noktası oluşturabilirsin. Böylece ziyaretçiler kendilerini tablet uygulaması üzerinden kayıt edebilirler. KVKK ve İSG gibi ziyaret öncesi okunması gereken metinlere tablet uygulaması üzerinden erişebilirler.

Tablet uygulamasını Google Play Store üzerinden indirip, istediğin bir Android cihaza kurabilirsin. Yeni versiyonları kolaylıkla uygulama mağazalarından takip edebilirsin.

Gir-in Tablet Uygulaması

Self-servis tablet uygulamasını lokasyona nasıl ekleyebilirsin ile ilgili Tablet Nasıl Eklenir? dokümanını inceleyebilirsin.

Tablet üzerinden fotoğraf çekme özelliği haziran ayı içerisinde isteğe bağlı hale getirildi. Artık ziyaretçilerin fotoğrafları için 3 seçenek var. Lokasyon ayarları sayfasından bu seçeneklerden birini seçebilirsin.

  • Fotoğraf çekme açık
  • Fotoğraf çekme kapalı
  • Fotoğraf çekme ziyaretçinin isteğine bağlı

--

Yepyeni özellikler üzerinde çalışmalara başladık, yakında yeniden karşınızda olacağız. 

Görüşmek üzere.