Temizlik Yönetim Sistemi Nedir?

Temizlik Yönetim Sistemi

Günümüz şartlarında işyerleri ve çalışma ortamlarının temizliğinin önemi çok büyüktür. Kurum ve şirketlerin fiziki ortamları, düzenli olarak temizlenmeli, yapılan temizliklerin düzenli olarak kontrolü ve raporlanması sağlanmalıdır. 

Temizlik yönetim sistemi, manuel olarak ilerleyen temizlik süreçlerininin web tabanlı bir uygulama üzerinden yönetilmesine imkan sağlayan sistemdir.

Gir-in üzerinde sunulan Görev Yönetimi modülünü, temizlik yönetim sistemi olarak kullanabilirsiniz. 

Lokasyonları Oluşturun

Gir-in üzerinde tanımlayacağınız lokasyonlarınızın temizliği için ilgili çalışanlarınızı bu lokasyona atayarak, görev detayını da ekleyebilirsiniz. Her lokasyon için oluşturulan kare kod çıktısını alarak bu alanda herhangi bir yere asabilirsiniz. Bu lokasyonlardan sorumlu temizlik çalışanları, görev kapsamındaki temizlik işlerini tamamladıktan sonra o lokasyonun kare kodunu kendi mobil uygulaması üzerinden okutarak görevi tamamladığı bilgisini sisteme girmiş olacaktır.

Temizlik yönetim sisteminin bir diğer faydası, ortamlarınızın temizliklerini düzenli olarak takip edebilmenize imkan sağlamasıdır. Temizlik görevlileri, kağıt ve belgelere ıslak imza atmak zorunda kalmadan, mobil olarak temizliği yaptıklarını bildirebilirler. 

Geri Bildirim Alarak Sorunlardan Anında Haberdar Olun

İşyerinizdeki istediğiniz lokasyonlardan (wc, ziyaretçi odası, bekleme odası vb. alanlar) anlık olarak geri bildirim alabilirsiniz. Gir-in üzerinden her lokasyon için oluşturulan kare kodları bu ortamlarda istediğiniz yere asmanız yeterlidir. Ziyaretçileriniz ya da misafirleriniz, bulundukları konumdaki temizlikten memnun kalmaz ise bu kare kodu kendi mobil cihazından okutarak, o ortamla ilgili geri bildirim yapabilir. Bu geri bildirimler, anlık olarak yetkili birim ve kişilere mail olarak iletilir. Böylece hızlı bir şekilde olumsuz durumlara müdahale edilebilir.   

Tüm geri bildirimler, Gir-in üzerinde erişebileceğiniz şekilde tutulmaktadır. 

Raporlara Kolayca Erişin

Gir-in uygulamamız temizlik görevleriniz ile ilgili detaylaı raporlayabilmenizi sağlar. Temizlik çalışanı, tarih, saat ve konuma göre istediğinizi raporları alabilirsiniz. 

Sonuç Olarak 

Gir-in’in sağladığı Görev Yönetimi modülü ile fiziki ortamlarınızın temizliğini kolay şekilde yönetebilirsiniz. Görev takibi sürecinde, belge doldurulması, ıslak imza atılması, fiziksel arşivleme, manuel raporlama gibi işlemlere ihtiyacınız kalmaz. Yapılan işlemlere ait veriler bulutta depolanır. 

Tek yapmanız gereken Gir-in.com’a üye olmak. 14 günlük ücretsiz deneme ile Gir-in'i kullanabilirsiniz, dilerseniz aboneliğinizi hemen başlatabilirsiniz.