Bekçi Tur Kontrol Sistemi Nedir?

Caner Bulut

Caner Bulut

Founder & CEO

21.12.2022

Bekçi Tur Kontrol Sistemi

Gir-in üzerinden birçok görevi kolaylıka yönetebileceğinizi biliyor musunuz? Görev modülümüz sayesinde gün içerisinde tekrarlanması gereken birçok görevi tanımlayıp, bu görevlerin yapılıp yapılmadığını online olarak takip edebilirsiniz. Eğer bir görev tamamlanmadı ise bununla ilgili aksiyonları oluşturabilirsiniz.

Görevleri takip etmenin birçok örnek uygulaması vardır. Bekçi ve Devriye Tur Kontrol Sistemleri buna iyi bir örnek olarak verilebilir. 

Bekçi Tur Kontrol Sistemi Nedir?

Bekçi Tur Kontrol Sistemi, bekçilerin bir saha içerisindeki belirli alanları kontrol etmelerini sağlayan donanım tabanlı bir çözümdür. Bekçi, elinde bulunan donanımı, kontrol etmesi gereken yerde bulunan bir cihaza okutur. Böylece bu loglar bir cihaz içerisinde depolanır. Daha sonra cihazın hafızasından alınan bu hareketlere göre görevlerin doğru şekilde yapılıp, yapılmadığı takip edilir.

Kare Kod Tabanlı Bekçi Kontrol Sistemi

Gir-in ile kontrollerinin yapılmasını istediğiniz yerleri uygulama üzerinden tanımlayabilir, bu yerlere özel karekodlar oluşturabilirsiniz. Görevi yapacak kişi ilgili yere geldiğinde konum doğrulaması ile beraber karekodu okutarak görevi tamamlamış olur. Tüm bu görevler anlık olarak http://gir-in.com üzerinden görüntülenebilir, raporlanabilir ve dışarı alınabilir. 

Tamamlanmamış görevler anlık olarak görüntülenebilir, bu görevler ile ilgili gerekli aksiyon tanımlamaları yapılabilir.

NFC Tabanlı Tabanlı Bekçi Kontrol Sistemi

Gir-in ile kontrollerinin yapılmasını istediğiniz yerleri uygulama üzerinden tanımlayabilir, bu yerlere NFC etiketler yapıştırabilirsiniz.  Görevi yapacak kişi ilgili yere geldiğinde NFC destekli cep telefonunu kullanarak okuma işlemini yapar. Tüm bu görevler anlık olarak http://gir-in.com üzerinden görüntülenebilir, raporlanabilir ve dışarı alınabilir. 

Sonuç Olarak;

Gir-in donanım maliyetlerini ortadan kaldırmaktadır. Daha esnek, daha ölçeklenebilir ve izlenebilir bir görev yönetim sistemi sunmaktadır.

Gir-in hakkında daha detaylı bilgi almak için gir-in.com sitemizi inceleyebilirsiniz.