Yeni : Ziyaretçi İçerikleri ve Lokasyon Ayarları

Harika yeni özelliklerden oluşan başka bir koleksiyonu sizlere sunmaktan mutluluk duyuruyoruz. Gelelim yeniliklere:

Ziyaretçi İçerikleri

Ziyaretçi modülü üzerinde daha esnek bir yapı oluşturabilmek için aşağıdaki geliştirmeleri yaptık. Ziyaretçi içerikleri bir ziyaretçinin kayıt işlemi aşamasında sunulan içeriklerdir.

Arttırılabilir Kullanıcı Onay Metinleri, Bir içeriğin ziyaretçiler tarafından okunduktan sonra onaylarını kayıt altına almak için onay kutucukları kullanılır. Bir önceki versiyonumuzda bu kutucuk sabitti ve arttırılıp azaltılamıyordu. Yapılan geliştirme ile oluşturulan bir içeriğin altındaki onay kutucuklarını esnek ve yönetilebilir hale getirdik.

En fazla 3 adet olabilecek şekilde onay metni ekleyip, ziyaretçilerden okudukları bu metin ile ilgili kutucukları onaylamalarını sağlayabilirsin. (+) butonuna basarak yeni bir onay metni ekleyebilirsin.

Ziyaretçi İçerikleri

Onay kutucukları, ziyaretçinin kare kodu okutarak ulaşabileceği web sayfası üzerinden, ya da self-servis kayıt imkanı sağlayan tablet uygulamamız üzerinden görüntülenebilir.

Daha Gelişmiş Bir Self-Servis Noktası, Self-Servis ziyaretçi kaydı yapılabilmesine olanak sağlayan tablet uygulamamız üzerinde daha gelişmiş ziyaretçi içerikleri ekranı seni bekliyor. Ziyaretçiler artık kendilerini kayıt ederken eklemiş olduğun onay metinlerini kabul edebiliyorlar. Her ziyaretçi kaydı, verilen onaylar ile birlikte kayıt altına alınıyor.

Ziyaretçi Tableti

Lokasyon Ayarları, bir lokasyon ile ilgili genel ayarların yapıldığı sayfadır. Bu sayfa üzerinde o lokasyonda kullanılan servisler ile ilgili çeşitli seçimleri yapabilirsin.

Lokasyon ayarlarını daha kolay ve anlaşılır bir hale getirdik. Lokasyonun kare kodunu sağ üste taşıdık, servisleri birer grup halinde listeledik. 

Lokasyon ayarlarında Çalışan, Ziyaretçi, Rezervasyon ve Kargo modülleri ile ilgili ayarlara erişebilirsin.

Lokasyon Ayarları

Umarız yukarıdaki yenilikleri seversin. 

Son olarak;

Yepyeni özellikler üzerinde çalışıyoruz, yakında yeni bir servisle karşınızda olacağız. Bize sadece 2-3 hafta verin.

Görüşmek üzere.