Karekod (QR Kod) Destekli Anket Yönetimi

Caner Bulut

Caner Bulut

Founder & CEO

13.02.2022

Kare Kod Destekli Anket Sistemi

Pandemi döneminde yüzeylere dokunmak riskli bir hal alınca karekodlu çözümler popüler hale geldi. Akıllı telefonları kullanarak ödeme, giriş/çıkış işlemleri ve yemek seçmek gibi birçok işlemi artık kare kodlar üzerinden yapıyoruz. 

Gir-in, aşağıdaki hizmetleri kare kod destekli olarak kullanıma sunmaktadır. Bulut tabanlı hizmetlerimiz sayesinde hesabınızı oluşturabilir, aşağıdaki servisleri rahatlıkla kullanabilirsiniz. 14 gün boyunca bir ücret ödemenize gerek yok.

  • Karekod destekli çalışan giriş-çıkış yönetimi
  • Karekod destekli ziyaretçi yönetimi
  • Karekod destekli anket yönetimi
  • Karekod destekli görev yönetimi

Kare Kod Destekli Anket Yönetimi 

Akıllı telefonların hayatımıza girmesi ile artık hepimiz cebimizde bir bilgisayar taşır olduk. Gelişmiş kameraları ve işlem yetenekleri ile daha önce tuş vb. temas gerektiren, yüzeylere dokunarak yaptığımız işlemleri akıllı telefonlarımızdan yapabiliyoruz. 

Akıllı telefonların kameraları IOS 11 ile beraber otomatik olarak okudukları bir kare kodu çözme yeteneği kazanmıştır. Aynı şekilde Android telefonlar da bu özelliği sağlıyorlar. 

Tüm bu gelişmeler manuel yapılan geri bildirim toplama sürecinin dijital bir şekilde yapılabilmesine imkan sağlamıştır. 

Karekod destekli anket yönetimi, akıllı telefonlar üzerinden geri bildirimler toplanmasına olanak sağlayan, bulut tabanlı bir çözümdür. 

Karekod destekli anket yönetimi, akıllı telefon üzerinden okutulan kare kod sayesinde kullanıcıların online şekilde anketleri doldurup, göndermelerine imkan sağlar. 

Kullanıcılardan alınan tüm yanıtlar bulut ortamında anlık olarak ulaşabileceğiniz şekilde raporlanır. 

Sonuç Olarak

Gir-in, Karekod Destekli Anket Yönetimi yanında birçok online servisi de hizmete sunmaktadır. Büyük bütçeler ayırmadan ve donanıma ihtiyaç kalmadan çalışma alanlarınız için akıllı bir servis yönetimi yapabilirsiniz.

Tek yapmanız gereken bizimle iletişime geçmek.